خزه

چند ایده برای استفاده از دیوار خزه‌ای

شاید شما هم قصد ساخت یک دیوار سبز را داشته باشید، اما ندانید که دقیقا چه طرحی مد نظرتان است. ساخت دیوار سبز ساخت یک اثر هنری است و شما برای انتخاب یک اثر هنری در محل مورد نظر خودتان باید دقت داشته باشید و طرح‌های زیادی را دیده باشید. در این مقاله تصمیم داریم چند طرح برای ساخت دیوار خزه‌ای به شما معرفی کنیم تا بتوانید با استفاده از آن‌ها طرح‌های دیوار سبز مورد نظر خودتان را به درستی انتخاب کنید یا حتی ایده‌های جدیدی از دل این طرح‌ها در بیاورید.

دیوار خزه‌ای در چه جاهایی استفاده می‌شود؟

 یکی از قابلیت‌های ویژه دیوار‌های خزه‌ای قابلیت استفاده از آن در انواع و اقسام محیط‌هاست، شما می‌توانید از دیوار خزه‌ای در داخل خانه استفاده کنید. یکی از قابلیت دیوار خزه‌ای طرح گرفتن  راحت آن‌هاست که به راحتی می‌‌تواند به هر شکل و اندازه‌ که شما مد نظر دارید در بیاید. این قابلیت دیوار خزه‌ای باعث شده است که خیلی‌ها حتی روی سقف محل کارشان‌هم از دیوار‌های خزه‌ای استفاده کنند و یک طراحی خاصی را بیافرینند. 

پس از مطالعه شما می‌توانید صفحه‌های زیر را نیز بررسی کنید:

ایده برای استفاده از دیوار خزه‌ای در کافه‌

اگر شما صاحب یک کافه‌ هستید و قصد دارید که تغییراتی در طراحی داخلی کافه خود اعمال کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم که از دیوار‌های خزه‌ای استفاده کنید. اینکه در کافه‌ی خود از دیوار‌های خزه‌ای استفاده کنید یک ایده طلایی است، چرا که دیوار‌های خزه‌ای فضای سبز مطلوبی را در کافه‌ها ایجاد می‌کنند. 

ایده برای استفاده‌ از دیوار خزه‌ای در خانه

استفاده از دیوار خزه‌ای در طراحی داخلی خانه خودتان می‌تواند ایده فوق‌العاده‌ای باشد. دیوار خزه‌ای در خانه‌هایی که فضای کمی دارند می‌تواند به عنوان یک تابلوی کوچک رو ستون یا پوشاندن یک دیوار کامل استفاده شود. اما مطمئن باشید در هر شرایطی اگر از دیوار‌‌خزه‌ای استفاده کنید پشیمان نخواهید شد. 

ایده برای استفاده از دیوار خزه‌ای در دفتر

محل کار باید یک مکان آرام باشد و باید به شکلی باشد که فرد در محل کار خود احساس راحتی و سر زندگی کند و دیوار خزه‌ای می‌تو‌اند این حس را در دفتر و محل کار شما به خوبی انتقال بدهد.  

استفاده از دیوار خزه‌ای روی سقف

استفاده از دیوار خزه‌ای روی سقف ایده بسیار جالبی است که در بسیاری از جاها کاربرد دارد.

پرسش‌های پر تکرار درمورد ساخت دیوار خزه‌ای

✔ آیا دیوار‌های خزه‌ای را می‌توان در هر حالتی نصب کرد؟
بله یکی از ویژگی‌ دیوارهای خزه ای نصب شدن در هر شکل و حالت است.

✔ خاصیت‌های دیوار خزه‌ای در چیست؟
دیوار خزه‌ای باعث کاهش آلودگی صوتی، تصفیه‌کنند‌هوا، زیبایی و موارد بسیار دیگر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *