بست‌ماس، اولین فروشگاه تخصصی خزه در سراسر کشور

درباره‌ی بست‌ماس

بست‌ماس از 2 زیرمجموعه محصولات تثبیت شده و محصولات محیط مرطوب تشکیل شده است.

این مجموعه کار خود را از مهرماه سال 95 بصورت حرفه‌ای و تخصصی در زمینه تامین انواع خزه مخصوص محیط های مرطوب شروع کرده‌است.

از آبان ماه همان سال تحقیقات تیم بست ماس در زمینه گیاهان حفظ شده آغاز و پس از انجام مطالعات، تیم علمی ما، به دنبال جمع اوری اطلاعات میدانی و بازدید از محصولات و دستاوردهای به روز دنیا در این زمینه عازم سفر به کشور ایتالیا شد. کشوری که منشا و منبع اصلی این فناوری شناخته می شود. دی ماه سال 1396 فاز عملی و تولید اولیه محصولات تثبیت شده بست ماس جهت آزمون های لازم برای بررسی میزان ماندگاری انجام شد و تا دی ماه سال 1398 به طول انجامید.

اکنون پس از سالها تلاش، مفتخریم که به عنوان اولین کارخانه تولید خزه و گیاه در خاورمیانه می‌توانیم این محصولات را با بهترین کیفیت در سطوح جهانی به بازار عرضه کنیم.

گروه تحقیق و توسعه

• خانم دکتر داودی نیک

• آقای مهندس سلیمی

این گروه توانسته است مجموعا بیش از 32 نوع خزه و بیش از 12 نوع سرخس متفاوت را شناسایی و از این میزان 19 نوع خزه و 8 نوع سرخس را پرورش و به بازار عرضه کرده‌ایم. این تحقیقات در قالب مقالات بسیار مختصر جهت آشنایی و نگهداری انواع خزه و گیاه، جمع آوری و ارائه شده است.

همچنین گروه علمی بست ماس با انجام تحقیقات و مطالعات بسیار و بیش از 1200 مورد آزمون و خطا موفق به دستیابی ماندگارترین روش تثبیت به شماره اختراع 104766 در بهمن ماه سال 1399 گردید. محصولات بست ماس کاملا قابل رقابت با کمپانی های بزرگ این عرصه مثل Canopy و Verdissimo می باشد.

گروه پرورش و تولید

• آقای مهندس بهادر حاجیان مدیر تولید

• خانم یعقوبی سرپرست بخش تثبیت شده ( 9 کارمند )

• خانم تقی نژاد سرپرست بخش محیط مرطوب ( 4 کارمند )

بخش پرورش متشکل از افراد آموزش دیده جهت پرورش و نگهداری صحیح خزه ها تحت شرایط مناسب و همچنین برداشت، تمیزکاری، حشره کشی و قارچ کشی می باشد.

بخش تولید سالانه حدود 25000 مورد بسته بندی خزه و سرخس مخصوص محیط مرطوب و بیش از 1500 متر مربع خزه‌ و 5000 دسته گیاه مخصوص دیوارسبز تثبیت شده را با رعایت اصول و استانداردهای جهانی انجام می‌دهند.

گروه بازاریابی و فروش

• آقای مهندس سلطانی کارشناس فروش دیوارسبز خزه ای

• خانم داودی کارشناس فروش محصولات محیط مرطوب

• خانم شیبانی کارشناس تبلیغات

گروه بازاریابی و فروش بست ماس شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 9 شب و بصورت مداوم آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما دوستان از طریق تماس با شماره‌های مربوطه می‌باشند. مفتخریم که توانسته ایم در این عرصه، تامین کننده خزه و سرخس برای بزرگترین مجموعه های پالاداریوم و وابیکوزا و دیوار سبز خزه ای در ایران باشیم.

حفظ محیط زیست و بست ماس

گروه بست ماس هر ساله فعالیت‌هایی جهت حفظ محیط زیست خزه‌ها و سرخس‌ها انجام می‌دهد تا این موهبت الهی را بتوانیم برای نسل‌های بعدی نیز به میراث بگذاریم.

از این موارد می‌توان به کاشت 1500 راس درخت، هاگ پاشی 15000 مترمربع خزه و 850 مترمربع انواع سرخس (حدودا 20 تا 60 هزار عدد) در محیط‌های مستعد رشد با هزینه‌ای معادل 2 میلیارد ریال در سه سال اخیر اشاره کرد.

مدیران بست‌ماس رو بهتر بشناسیم

تیم مدیریت

بهار داودی نیک

مدیریت بخش محیط مرطوب

حمید حاجیان برنجستانکی

مدیریت بخش تثبیت شده
1395
سال تاسیس
3479
مشتریانِ خوشحالِ ما
89524
خزه محیط مرطوب تولید شده
3496
مترمربع خزه تثبیت شده تولید شده
21
نفر اعضای تیم
251
پروژه‌ اجرا شده
موفقیت اتفاقی نیست

بست‌ماس در یک نگاه