خزه

ساخت دیوار سبز مصنوعی

ساخت دیوار سبز مصنوعی

دیوار سبز یک پدیده نوین در صنعت طراحی داخلی خانه و دفتر است. در زندگی شهرنشینی در حالی که تمام دود و ناپاکی ما را محاصره کرده‌ است داشتن یک محیط سبز می‌تواند به سلامت روان ما و خانواده ما کمک کند. در این مقاله که توسط تیم بست‌ماس تهیه شده است ما می‌خواهیم به شما انواع و اقسام روش‌های که شما می‌توانید یک دیوار سبز و یا دیوار خزه‌ای داشته باشید را توضیح دهیم. 
در ابتدا اجازه دهید دیوار سبز و دیوار خزه‌‌ ای را معرفی کنیم

دیوار سبز چیست؟

دیوار سبز فقط یک تابلوی تزئینی در خانه‌ی شما نیست. دیوار سبز حاصل هنر و خلاقیت است. این هنر فوق‌العاده با مضامین طبیعت یکی شده و انسان را روز به روز به ذات اصلی خودش نزدیک می‌کند. این دیوار یادآور زیبایی طبیعت در خانه یا دفتر شما می‌‌شود. با تهیه یک دیوار سبز شما تاثیراتش را در سلامت ذهن و روان خودتان مشاهده خواهید کرد.
در دیوار سبز از انواع خزه، سرخس، بال‌ماس و دیگر گیاهان و خزه‌ها استفاده می‌شود. این گیاهان می‌توانند به حالت مصنوعی دربیایند و هم می‌توانند به صورت طبیعی مورد استفاده قرار گیرند.

ساخت دیوار سبز چگونه است؟

 برای ساخت دیوار سبز شما به یک پنل، اندکی گیاه، چسب‌های مخصوص و اندکی تخصص و خلاقیت نیاز دارید. ساخت دیوار سبز می‌تواند یک پروژه عالی باشد اگر حوصله و وقتش را داشته باشید. 
قبل از همه‌ی این‌ها اگر می‌خواهید بدانید که چه نوع دیوار سبزی برای محل مورد نظر شما مناسب است پیشنهاد می‌کنیم مقاله «چگونه دیوار سبز مناسب را انتخاب کنیم» را بخوانید

روش‌های ساخت دیوار سبز

استفاده از گلدان: 
شما می‌توانید چند گلدان را به صورت عمودی به دیوار بچسبانید. با درست کردن یک شلف شما می‌توانید یک دیوار سبز داشته باشید که چند گلدان بر روی آن قرار دارد. 

استفاده از پنل:
با ساخت یک پنل چوبی یا فلزی برای دیوار سبزتان و چسباندن فوم‌های مخصوص بر روی آن شما می‌توانید به راحتی گیاهانی مثل سرخس‌های بال‌ماس‌ها و غیره را به آن بچسبانید.

دیوار سبز را چه کسی می‌سازد؟

ساخت بعضی از دیوار‌های سبز و دیوارهای خزه‌ای یک کار تخصصی است. ما در بست‌ماس می‌توانیم پروژه‌های شما را تقبل کنیم و برای شما دیوار سبز مورد نظر شما را بسازیم. 
برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

ساخت دیوار سبز در خانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *